www.laserrsky.com

www.laserrsky.com

www.laserrsky.com


مرکز اصلی لیزر موهای زائد در راستای توجه به اهدافی که از زمان افتتاح این کلینک و تا بحال ادامه داشته .بهترین خدمات رسانی به مشتریان خود و از آن  مهمتر با همان قیمتهایی که از زمان افتتاح و شروع کار در نظر داشته همچنان پایبد بوده و هیچ تعقیر قیمتی در خدمات رسانیهای خود ایجاد نکرده و همچنین و در راستای بهترین خدمات رسانی .به لطفا شما خوبان توانسته به این عمر مهم دست بیابد. حال در این زمان بایقیمانده تا سال نو .با ایجاد ثبت نام از افرادی که تمایل به حضور در مجموعه اسمان را دارند جهت لیزر موهای زائد میتونند از این طرح بهرمند شده و به صورت کاملا رایگان در قسمت ثبت نام مدلها نام نویسی کرده و به صورت کاملا رایگان از این خدمات عالیه لیزر موهای زائد برخوردار باشند.

ازرومندمیم که  همچنان توانسته باشیم به این عمر مهم که همان بهترین خدمات رسانی است .

منتظر حضورتان هستیم .

5 سال افتخار خدمات رسانی با همان قیمتهای سال اول .


لیست خدمات و فعالیتهای  کلینیک لیزر آسمان

1-لیزر موهای زائد  (با دونوع دستگاه لیزر)

2-جوان سازی پوست

3- میکرودرم

4-ماساژ

5 –لاغری

6-بوتاکس

7 –هایفوتراپی (لیفت صورت و بدن )

8-تزریق ژل و چربی

9-تغذیه و تناسب اندام

10-جای جوش و اسکار

11-برداشت تتو و خال کوبی 


آموزشها:

لیزر چند نوع دارد؟
لیزر 4 مدل دارد: 3مدل شایع است و در بازار معمول است.1- الکس یا الکساندرایت 2- دایود 3- ان دی یگ
این مدل ها یکسری تفاوت ها با یکدیگر دارند . بیشتر مردم بر این باور هستند که الکس بهترین است . اما لیزر الکس برای پوست های روشن اروپایی آمریکایی بهترین است. به طور کلی پوست ها به 6 نوع تقسیم میشوند. پوست های خیلی روشن تیپ 1و2 است. پوست های خیلی تیره (سیاه پوست)تیپ 5و6 -  ایرانی ها (گندم گون  که حد وسط دارند نه خیلی تیره و نه خیلی روشن هستند)تیپ 3و4 دارند.
لیزر الکس برای پوست های  تیپ 1و2 مناسب است  ان دی یگ برای پوست های تیره  تیپ  5 و6 جواب می دهد. برای پوست های حد وسط و گندمی تیپ 3 و4 دایود مناسب است.
 هر کدام مزایا و معایبی دارد:
·        الکس برای پوست های روشن عالی است اما ایرادش این است که حجمی که می خواهد انجام دهد full body زمان زیادی را لازم دارد . خیلی دردناک  است. از دستگاه های خنک کننده cooling استفاده کنند. هزینه دستگاه بالا است.
·        ان دی یگ برای پوست های تیره خیلی عالی جواب می دهد. برای موهایی که هورمونی است.  نواحی زیر بغل، ناحیه تناسلی ، بالای لب و چانه و  خانم هایی که عامل هورمونی دارند. دردناک است . کل بدن را نمی توان سریع انجام داد .
·        دایود مزیتش برای پوست هایی که نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است بلکه برای پوست هایی که حد وسط و گندمی دارند استفاده می شود. سرعت آن سریع است و کل بدن یک تا یک ساعت و نیم استفاده می شود. چون درحال حرکت است عوارضش کمتر است تنها ایرادش این است که در پوست های خیلی روشن و خیلی تیره جواب نمی دهد.
لیزرIPL  در رابطه با کسانی که موهای کرکی روشن دارند خوب است چون این سه دستگاه برای این تیپ موها جواب نمی دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.