تخفیف لیزر موهای زائد

تخفیف لیزر موهای زائد

تخفیف لیزر موهای زائد


 این کارت جهت آشنایی شما سروران با خدمات  کلینیک پوست و مو و لیزر آسمان و با هدف .بهترین خدمات رسانی .جهت رفا حال شما مراجعین محترم صادر گردیده است .مبلغ کارت تخفیف 50 هزار تومان میباشد .شما میتوانید با ثبت نام ودریافت کد تخفیف از خدمات این پکیج (زیر بغل و بیکینی و ساقه پا بادستگاه الکس )  تا مبلغ 50 هزار تومان به صورت رایگان استفاده نمایید .لطفا جهت استفاده از نخفیف پکیج مورد نظر همین امروز جهت دریافت کد تخفیف و بعد از دریافت  با تماس تلفنی با کلینیک جهت رزرو هماهنگی لازم را به عمل بیاورید.

لطفا جهت دریافت کد تخفیف روی ادامه مطالب کلیک نمایید. و همچنین میتوانید همین الان با شماره 44378320 تماس حاصل نمایید.


 لیست خدمات و فعالیتهای  کلینیک لیزر آسمان

1-لیزر موهای زائد  (با دونوع دستگاه لیزر)

2-جوان سازی پوست

3- میکرودرم

4-ماساژ

5 –لاغری

6-بوتاکس

7 –هایفوتراپی (لیفت صورت و بدن )

8-تزریق ژل و چربی

9-تغذیه و تناسب اندام

10-جای جوش و اسکار

11-برداشت تتو و خال کوبی 


آموزشها:

بین لیزر و IPL کدام مطلوب تر است ؟
IPL شایع تر است . دستگاهش ارزان تر است. تخصصی نیست .  لیزر تخصصی تر است. برای کار با آن متخصصان باید تخصصی تر کار کنند. بنابراین لیزر بهتر است . میزان موفقیت در IPL بین 60 تا 70 درصد است. موها به صورت نسبتا دائم رشد می کنند.در IPL 30 تا 40 درصد تاخیر در رشد مو داریم . اما در لیزر 20 تا 30 درصد تاخیر در رشد مو داریم.
آیا دستگاه هایی که در فروشگاه ها می فروشند IPL  است ؟
این دستگاه ها IPL  خانگی است . تعداد جلسات درمان بیشتر از 18 جلسه است . کسانی که موهای کمی دارند چون میخواهند SAFEتر باشد از این دستگاه استفاده می کنند . توان دستگاه پایین است. برای کسانی که پرمو هستند و full bodyهستند مناسب نمی باشد. برای نواحی محدود استفاده می شود. لامپش یک عمری دارد بنابراین نمی توان استفاده همیشگی با سطح زیاد کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.